Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

szczecin zachód PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia szczecin zachód

Na terenie Zachodu i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.
Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.

Zachód obejmuje tę część Szczecina, która jest położona najbliżej granicy z Niemcami. W skład tej dzielnicy wchodzi kilka pomniejszych osiedli, zarówno osiedli domków, jak i bloków z wielkiej płyty. Do roku 1975 dzielnica nosiła nazwę Pogodno. Pierwsze zabudowania na tych terenach pochodzą prawdopodobnie z XIV wieku.
Obecnie Zachód stanowi dzielnicę mieszkalną ze względu na dużą liczbę osiedli blokowisk oraz domków jednorodzinnych. Bliskie położenie centrum miasta zapewnia szybki dojazd do pracy, czemu sprzyja dobra komunikacja miejska. To zdecydowany atut Zachodu, ponieważ ułatwia podjęcie i utrzymanie pracy. Na obszarze dzielnicy znajduje się kilka dużych firm, zakład energetyczny, a także jednostka wojskowa. Ta część miasta ciągle się rozbudowuje, poszerzając swoją ofertę mieszkaniową dla nowych pokoleń.
W tej części miasta bez problemu można zakupić atrakcyjne ubezpieczenie o korzystnych i dogodnych dla każdego warunkach. By zakupić ofertę, nie trzeba specjalnie wybierać się do centrum miasta. W jego zachodniej części również jest to możliwe.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okoliy!