Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

szczecin warszewo PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia szczecin warszewo

Na terenie Szczecina Warszewa i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.
Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.

Warszewo jest administracyjną częścią Szczecina, obejmującą północną część miasta. Dzielnica położona jest na Wzgórzach Warszewskich, co między niżej ulokowanym śródmieściem daje różnicę 85 metrów wysokości. Pierwsze osady na tych terenach pojawiły się już w XIII wieku. Warszewo zostało przyłączone do Szczecina tuż przed wybuchem II wojny światowej. Wówczas stolica regionu nosiła nazwę Wielkie Miasto Szczecin.
Obecnie Warszewo to dzielnica, która jest chętnie wybierana przez wielu mieszkańców Szczecina na zakładanie domu i rodziny. Spokojna, urokliwa okolica i bliskie położenie centrum sprzyja codziennemu życiu, a sprawna komunikacja miejska zapewnia szybki dojazd do pracy. Warszewo jest dzielnicą, w której przetrwało kilka zabytków z różnych okresów historycznych. Mieszczą się tu również firmy, a także rozwija przemysł, co zapewnia mieszkańcom stałe zatrudnienie.
W tej części miasta istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnych ofert ubezpieczeniowych o korzystnych dla każdego warunkach. W tym celu nie jest koniecznie wybieranie się do centrum miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!