Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

szczecin prawobrzeże PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia szczecin prawobrzeże

Na terenie Prawobrzeża i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.
Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.

Prawobrzeże to południowo-wschodnia część Szczecina. W jej skład wchodzi kilka pomniejszych osiedli. Od północnej strony Prawobrzeże położone jest nad jeziorem deltowym Dąbie, dzięki któremu ta część miasta dawniej nosiła taką samą nazwę. Obecną nazwę Prawobrzeże zyskało w 1990 roku i funkcjonuje ona bez przerwy do dnia dzisiejszego.
Obecnie Prawobrzeże to dzielnica o przyjemnym i spokojnym charakterze, która przez wielu mieszkańców jest wybierana jako miejsce do zamieszkania. Bliskie sąsiedztwo centrum zapewnia szybki dojazd do pracy, a piękna okolica stanowi kontrast dla hałaśliwego centrum miasta. Prawobrzeże stale rozwija się dzięki budowie nowych osiedli mieszkaniowych. To dzielnica, która posiada wyjątkowy urok. Jezioro o ogromnej powierzchni stanowi czwarte co do wielkości w Polsce. Jest to idealne miejsce do odpoczynku i rekreacji a także warto znaleźć pracę w tym mieście np. tutaj http://praca.dlastudenta.pl/ .
W Prawobrzeżu istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnych ofert ubezpieczeniowych na korzystnych i dogodnych dla każdego warunkach. W tym celu nie jest koniecznie wybieranie się specjalnie do centrum miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!