Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

szczecin pogodno PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia szczecin pogodno

Na terenie szczecińskiego Pogodna i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.
Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.
 
Pogodno to dzielnica Szczecina położona w zachodniej części miasta, stanowiąca administracyjną jednostkę pomocniczą. To część miasta, która dynamicznie rozwijała się w XX wieku. Zaczęły powstawać tutaj urokliwe wille, kwartały pełne okazałych domów i ogrodów. Była to część miasta zamieszkiwana głównie przez ludzi zamożnych. W czasie II wojny światowej Pogodno nie poniosło prawie żadnych strat.
Obecnie Pogodno to dzielnica wyłącznie mieszkaniową, która całkowicie pozbawiona jest ośrodków przemysłu. Mimo że wiek dzielnicy nie przekracza jeszcze stu lat, to Pogodno jest miejscem o wyjątkowym uroku. Wille zachowane w świetnej formie nadają dzielnicy odrębnego charakteru. W tej części miasta znajduje się również wiele miejsc zielonych, a także boiska, basen i kilka placów zabaw. Bliskie położenie centrum miasta, sprawia, że mieszkańcy Szczecina chętnie wybierają Pogodno na miejsce zamieszkania. Dzielnica ciągle się rozbudowuje, poszerzając swoją ofertę mieszkaniową.
W tej części miasta istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej na korzystnych i dogodnych dla każdego warunkach. By zakupić ubezpieczenie, nie jest koniecznie wybieranie się do centrum miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!