Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

szczecin centrum PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia szczecin centrum

Na terenie centrum Szczecina i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.
Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.
 
Szczecin to miasto położone w zachodnio-północnej części Polski, w województwie zachodniopomorskim i zarazem stolica województwa. Na terenach Szczecina już w VII i VIII wieku powstawały pierwsze osady, prawdopodobnie plemion łużyckich. Pierwszy gród na tych ziemiach pojawił się w IX wieku i należał do książąt słowiańskich. Przez wieki Szczecin był miastem spornym, przechodzącym z rąk polskich do niemieckich. W XVII wieku został zajęty przez Szwedów, natomiast sto lat później znalazł się pod okupacją francuską. W czasie II wojny światowej miasto uległo zniszczeniu w około 70%.
Obecnie Szczecin to miasto, które dynamicznie się rozwija. Na terenie miasta znajduje się strefa ekonomiczna, a także jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Szczecin inwestuje w rozbudowę nowoczesnych mieszkań. Szeroki wachlarz oferty szkolnictwa wyższego ściąga do miasta każdego roku setki nowych studentów. Duża ilość zabytków przyciąga turystów nie tylko z Polski, ale i pobliskich Niemiec czy Danii. Szczecin oferuje również wiele imprez kulturalnych oraz festiwali, które na stałe wpisały się w tradycję miasta.
W centrum Szczecina istnieje możliwość zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej o korzystnych dla każdego warunkach.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!