Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

police PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia police

Na terenie miasta Police i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.
Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.

Police to miasto położone w północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim. Miasto otoczone jest Puszczą Wkrzańską. Prawa miejsce Police uzyskały dwukrotnie – w 1260 roku, ale tylko na kilkadziesiąt lat, by ponownie je przyznać dopiero na początku XIX wieku. W czasach II wojny światowej na terenie Polic działała fabryka benzyny syntetycznej. Po wojnie w 1954 roku Police znów stały się samodzielnym miastem. Osiedlono wówczas na tych terenach kolonię greckich uchodźców ze względu na panującą w Grecji wojnę domową.
Obecnie Police to miasto, które stawia na rozwój i rozbudowę. W mieście działa Fabryka Nawozów Sztucznych, która zatrudnia wielu mieszkańców miasta. Powstają kolejne miejsca zamieszkania ze względu na bliskie położenie Szczecina dobre połączenie drogowe pozwalające na szybki dojazd do pracy. W mieście można znaleźć dużo zabytków pochodzących z różnych okresów historycznych, a także obszarów zieleni, co nadaje miastu wyjątkowego uroku.
W Policach istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej o korzystnych i dogodnych warunkach dla każdego. W tym celu nie trzeba wybierać się specjalnie do większego miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!