Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

goleniów PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia goleniów

Na terenie Goleniowa i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.
Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.

Goleniów to miasto położone w zachodnio-północnej części Polski, w województwie zachodniopomorskim. Nazwa miejscowości po raz pierwszy wzmiankowana była w XIII wieku. Wnioskować można, że pierwsze osady na tych ziemiach mogły pojawić się już w X wieku. W średniowieczu miasto zaczęło błyskawicznie się rozwijać. Bliski dostęp do morza powodował możliwość bycia ważnym punktem na wodnym szlaku handlowym. Przez wiele wieków miasto toczyło walki z pobliskimi Szczecinem i Stargardem Szczecińskim.
Obecnie Goleniów to miasto o szerokich perspektywach. Miasto stawia na dynamiczny rozwój, rozbudowę kolejnych osiedli oraz tworzenie nowych miejsc pracy. Goleniów posiada wiele pięknych zabytków pochodzących z XIV i XI wieku, które zachowały się w świetnej formie. Duża liczba pięknych kamienic oraz piękne tereny zielone powodują, że ludzie decydują się związać z Goleniowem swoją przyszłość.
W Goleniowie istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej o korzystnych i dogodnych dla każdego warunkach. W tym celu nie jest konieczne dojeżdżanie do większego miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!