Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
O NAS

kilka słów o nas

ubezpieczenia online

Rok 2006 był początkiem działalności multiagencji ubezpieczeniowej Ubezpieczeniaonline.pl na polskim rynku ubezpieczeń. Od tego czasu zaufało jej już wielu klientów, a współpraca z kilkudziesięcioma towarzystwami ubezpieczeniowymi, zarówno z Polski, jak i zagranicy, sprawiła, że oferta multiagencji jest bardzo atrakcyjna. Obejmuje ona polisy na życie, polisy turystyczne, ubezpieczenia nieruchomości i komunikacyjne.

 

Agencja skupia wokół siebie najlepszych redaktorów, doradców i agentów z terenu całej Polski. Ich misją jest zachęcanie do ubezpieczania się oraz publikacja na stronach portali branżowych artykułów o tematyce ubezpieczeniowej. Mają one charakter poradników na temat ubezpieczeń i opisują poszczególne typy polis, dopasowując je do określonych grup klientów oraz ich indywidualnych potrzeb. Eksperci omawiają typy umów dodatkowych oraz kryteria oceny ryzyka ubezpieczeniowego przez ubezpieczycieli. Wyjaśniają, co staje się najczęstszym powodem sporów prawnych towarzystw ubezpieczeniowych z klientami, czego konsekwencją jest niewypłacanie odszkodowań.

 

Oferta multiagencji Ubezpieczeniaonline.pl to nie tylko najatrakcyjniejsze polisy czołowych ubezpieczycieli, ale również przydatne narzędzia ułatwiające klientom samodzielne porównywanie i wstępne oszacowanie składki. Są to opracowane przez zespół porównywarki i kalkulatory ubezpieczeń.

 

Specjalnie dla klientów powstał również dział Call Center, do ich dyspozycji są też najlepsi agenci ubezpieczeniowi z terenu całej Polski. Doradzają oni w wyborze konkretnej polisy i poprzez umowy dodatkowe dostosowują ją do potrzeb klienta.

27
TOWARZYSTW
UBEZPIECZENIOWYCH
ubezpieczenia allianz ubezpieczenia aviva ubezpieczenia axa ubezpieczenia concordia ubezpieczenia generali ubezpieczenia ihi bupa ubezpieczenia nationale nederlanden ubezpieczenia signal iduna ubezpieczenia warta